Equip tècnic

Direcció

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Gerència Josep M. Insausti Matemàtic gerencia@copate.cat
Direcció tècnica àrees ambientals Josep Aragonès Biòleg jaragones@copate.cat
Direcció tècnica àrea de salubritat Raul Escosa Biòleg rescosa@copate.cat

Administració

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Intervenció Tere Barberà Empresarials intervencio@copate.cat
Secretaria Rosa Solé Dret secretaria@copate.cat
Tresoreria Cinta Ferré Empresarials tresoreria@copate.cat
Administració Verònica Llorca Dret vllorca@copate.cat
  Laura Pepiol Administrativa lpepiol@copate.cat
  Joana Mauri Administrativa jmauri@copate.cat
  Raquel Vallejo Administrativa rvallejo@copate.cat
Suport informàtic Jordi Balart Informàtic jbalart@copate.cat

Salubritat pública

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Responsable control de plagues Montse Masià Biòloga mmasia@copate.cat
Tècnic de salubritat Jaume Pla Eng. agrícola jpr@copate.cat
Caps de zona Raimundo Arques   copate@copate.cat
  Josep Agustí Clua    
Operaris José Ramon Sancho    
  Ruben Caballé    
  José Luís Miranda    
  Xavier Llorach    
  Pau Miranda    

Residus

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap d'àrea de residus Mercè Mariano Ambientòloga mmariano@copate.cat
Responsable plantes de tractament Núria Sanz Eng. agrícola nsanz@copate.cat
Tècnic de residus Enric Sebastià Eng. industrial esebastia@copate.cat
Tècnica de recollides Laura Aznar Eng. agrònoma laznar@copate.cat
Responsable comunicació ambiental Noèlia Fabra Ambientòloga nfabra@copate.cat
Atenció ciutadana M. Carmen Meseguer   inforesidus@copate.cat
Comunicadores Marisa Aguiar   copate@copate.cat
  Josefa Arayo    
  Sara Ferré    
  Teresa Reverté    
  Àngels Querol    
  Josefa Carranza    
  M. Carmen Carles    
Administració planta de residus Sònia Altes   infoabocador@copate.cat
Encarregat planta lixiviats Eloy Melero   copate@copate.cat
Maquinistes Óscar Sanjuan    
  Juan Pedro Solé    
  Antonio José    
Operaris de planta Pere del Salvador   copate@copate.cat
  David González    
  José Maria Miró    
  Jesús Melero    

Territori, entorn natural i energia

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap d'àrea i responsable de l'Agència d'Energia de les Terres de l'Ebre Marga Estorach Ambientòloga mestorach@copate.cat
Tècnic forestal Guillem Argelich Eng. forestal gargelich@copate.cat
Tècnica d'entorn natural Rut Domènech Dra. en biologia rdomenech@copate.cat
Tècnic d'eficiència energètica Germán Zubeldia Eng. industrial gzubeldia@copate.cat

Sanejament

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap d'àrea Marta Arques Biòloga marques@copate.cat
Tècnica d'inspecció i control Sofia Fornós Eng. agrònoma sfornos@copate.cat
Tècnic d'operació i manteniment Xavi López Eng. industrial xlopez@copate.cat
Tècnic de planificació, projectes i obres Javier Roig Arquitecte jroig@copate.cat

Reserva de la Biosfera

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Tècnic responsable Toni Domènech Geògraf tdomenech@copate.cat
Tècnic de projectes Marc Poy Eng. industrial mpoy@copate.cat
Tècnica de la marca TERB Noèlia Fabra Ambientòloga nfabra@copate.cat