Equip tècnic

Direcció

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Gerència Jesús Auré   gerencia@copate.cat
Direcció tècnica àrea Josep Aragonès Biòleg jaragones@copate.cat
Direcció tècnica àrea  Raul Escosa Biòleg rescosa@copate.cat

Administració

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Intervenció Tere Barberà Empresarials intervencio@copate.cat
Secretaria Rosa Solé Dret secretaria@copate.cat
Tresoreria Cinta Ferré Empresarials tresoreria@copate.cat
Tècnic Administració General Verònica Llorca Dret vllorca@copate.cat
Administrativa Laura Pepiol Administrativa lpepiol@copate.cat
Administrativa Joana Mauri Administrativa jmauri@copate.cat
Administrativa Raquel Vallejo Administrativa rvallejo@copate.cat
       

Salubritat pública

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap de Servei Control de Plagues Montse Masià Biòloga mmasia@copate.cat
Responsable Servei Salubritat Municipal Jaume Pla Eng. agrícola jpr@copate.cat

Residus

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap de servei Residus Mercè Mariano Ambientòloga mmariano@copate.cat
Responsable infraestructures de tractament Núria Sanz Eng. agrònoma nsanz@copate.cat
Tècnic de tractament de residus Enric Sebastià Eng. industrial esebastia@copate.cat
Tècnica logística de recollida Laura Aznar Eng. agrònoma laznar@copate.cat
Tècnic inspecció de residus Julio Agudo Eng. agrícola

jargudo@copate.cat

Responsable de comunicació i educació ambiental Noèlia Fabra Ambientòloga nfabra@copate.cat
Auxiliar administrativa Sònia Altes Administrativa infoabocador@copate.cat
       
       

Acció Climàtica i Territori

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap de Servei Acció Climàtica i Territori Marga Estorach Ambientòloga mestorach@copate.cat
Tècnica territori Rut Domènech Dra. en biologia rdomenech@copate.cat
Tècnic d'eficiència energètica Germán Zubeldia Eng. industrial gzubeldia@copate.cat
       

Sanejament

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Cap de servei cicle de l'aigua Marta Arques Biòloga marques@copate.cat
Tècnica d'inspecció i control abocaments Sofia Fornós Eng. agrònoma sfornos@copate.cat
Tècnic d'operació i manteniment Xavi López Eng. industrial xlopez@copate.cat
Tècnic de projectes i obres Xavier Roig Eng. camins, canals i ports jroig@copate.cat

Reserva de la Biosfera

Càrrec Persona Formació Correu electrònic
Tècnic de la Reserva de la Biosfera Toni Domènech Geògraf tdomenech@copate.cat